• Bizimle sosyalleşin:

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Emsis Emlak Ofisi Sistemi ?
Emsis Emlak Ofisi Sistemi, gayrimenkul yatırım danışmanlarının iş hayatını kolaylaştırmaya yönelik, günlük rutin işlerini sosyal platforma dönüştüren ve kazançlarını arttırmaya yardımcı bir emlak programıdır. Emsis sayesinde iş Portföy yönetiminden, müşteri ve muhasebe yönetimine kadar tüm emlak ofisi ihtiyaçlarını bir arada sunmaktadır. Ayrıca Emsis sizden gelen talepler doğrultusunda her geçen gün gelişmektedir.

Emsis emlak ofisi sisteminin detaylı özelliklerine ulaşmak için burayı tıklayınız.
Emsis kimler için uygundur ?
Emsis emlak ofisi sistemi tek başına çalışan gayrimenkul danışmanı olun, ister büyük ekibi olan çok şubeli bir emlak markası, ister franchise markası olan tüm şubelerini tek bir yerden kontrol etmek isteyen büyük ölçekli bir gayrimenkul danışmanlığı firması olun tüm gayrimenkul danışmanlığı sektörüne hitap etmektedir.
Emsis'i kullanmam için yazılım yüklemem veya donanım yatırımı yapmam gerekiyor mu?
Kesinlikle gerekmiyor. Emsis emlak ofisi sistemi bulut tabanlı bir yazılımdır. İnternet bağlantısı olan her hangi bir bilgisayar üzerinden yazılımı kullanabilirsiniz.
Emsis mobil cihazlarda çalışıyor mu?
Emsis'i iPad veya Android tabletlerin web tarayıcıları üzerinden çalıştırabilirsiniz. Çok yakında Android işletim cihazları için mobil uygulamamız duyurulacaktır.
Satın almak için nasıl ödeme yapmam gerekiyor?
Üye olurken kredi kartıyla veya havale ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızdan taksitle ödeme imkanınızda bulunmaktadır.

Hesap numaralarımız için tıklayınız.
Kredi kartılya satın almak istiyorum ama şüphelerim var?
Hiç şüpheniz olmasın kredi kartı bilgileriniz tarafımızca kesinlikle saklanmamaktadır. Ayrıca havele ile ödemede yapabilirsiniz.

Hesap numaralarımız için tıklayınız.
Emsis'de bilgilerim güvende mi?
Bilgileriniz yüksek güvenlikli sunucularımızda saklanmaktadır. Yazılım içerisinde sizin belirlediğiniz kullanıcılar dışında başka kimseyle paylaşmaz. Dilediğiniz an kullanıcılarınızın hesabını bloke edebilir bilgilerinize erişimini kapatabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılarınızı yetkilendirerek program üzerinde kısıtlamalar getirebilirsiniz.
Emsis'de ihtiyaçlarımı karşılamıyor 'şu özellik' olsa iyi olurdu!
Emsis programımız müşterilerimizin talepleri doğrultusun geliştirdik. İhtiyacınız olan özelliği hemen bize iletin değerlendirip programımızı güncelleyelim.
Emsis programını beğendim ama bana özel değişiklikler olsun istiyorum?
Emsis programını dilediğiniz özelliklerle donatıp size uygun bir çözüm sunabiliriz. Hemen bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz. İletişim Bilgilerimiz için tıklayınız.