• Bizimle sosyalleşin:

Emsis Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

İşbu Gizlilik Sözleşmesi emsis.com.tr adresinde yer alan siteye (Site) üye olan kişiler (Kullanıcı) tarafından Site’de yer alan Yazılımdan faydalanılması aşamasında DARICI FİNANS BİLİŞİM ELEK. ELEKT. TİC. A.Ş. (DARICI BİLİŞİM) ile paylaşılan bilgi ve verilerin kullanımına ilişkin koşul ve şartları tespit etmektir. Gizlilik Politikası, Kullanıcı ile akdedilen Hizmet Sözleşmesi’nin eki ve ayrılmaz bir parçası niteliğindedir.

Kullanıcı tarafından Site’ye yüklenen İçerik Kullanıcı’nın mülkiyetindedir. DARICI BİLİŞİM, bu İçerik’i Kullanıcı’nın önceden onayını almaksızın açıklamayacak veya satmayacaktır.

DARICI BİLİŞİM site üzerinden kendisine elektronik ortamda iletilen içerikleri hizmet sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Bu kapsamda kullanıcı verilerini kesinlikle gizli tutmayı, bu verileri izinsiz olarak kamuya veya üçüncü şahıslara ifşasını önlemek amacıyla gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Kullanıcıların onay vermesi halinde, kullanıcı verilerini, kullanıcının erişimine verdiği üçünkü kişilere ve doğrudan pazarlama gibi amaçlarla kullanıcının onay çerçevesinde işlenebilir, saklanabilir, ve DARICI BİLİŞİM in ortakları tarafından kullanıcının talep ettiği hizmetleri sağlamak üzere üçüncü kişilere devredebilir.

DARICI BİLİŞİM içerikleri kullanıcının talep ve izniyle talep edilen hizmetleri sağlanması amacıyla diğer kullanıcılara açıklayabilecektir.

Kişisel bilgiler Kullanıcı ile temas kurmak veya Kullanıcının Sitedeki tecrübesini iyileştirmek (hizmetlere ilişkin bakım ve destek, mevcut hizmetlerin geliştirilmesi, yeni hizmetler oluşturulması ve kişiye özel hizmetler sunulması gibi) amacıyla kullanılabileceği gibi veri tabanı oluşturma, üyeliklerin sürdürülmesi ve DARICI BİLİŞİM’nin hizmetlerinin Kullanıcı’ya sağlanması için gerekli olan diğer faaliyetleri gerçekleştirme amacıyla da işleyebilecek, saklayabilecek ve üçüncü kişilere aktarabilecektir.

DARICI BİLİŞİM, Kullanıcı’nın Site üzerinde gerçekleştirdiği kullanım ve işlem bilgilerini anonim hale getirerek; istatistiki değerlendirmelerde, performans değerlendirmelerinde, DARICI BİLİŞİM ve iş ortaklarının pazarlama kampanyalarında ve bağış kampanyalarında, yıllık rapor ve benzeri raporlarda kullanmak üzere bu amaçların gerçekleştirilmesi için gereken sürede saklayabilir, işleyebilir ve iş ortaklarına iletebilir.

DARICI BİLİŞİM ayrıca, aşağıdaki koşulların varlığı halinde Kullanıcı’ya ait bilgileri üçüncü kişilerle paylaşabilecektir:

a) Hizmet Sözleşmesi kapsamındaki yükümlülüklerin yerine getirilmesi için ilgili ifşanın zorunlu olması,
b) Yetkili idari ve adli bir kurum tarafından ilgili mevzuat doğrultusunda usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi,
c) Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olması.

emsis.com.tr sitemizi ziyaret ettiğinizde bilgisayarınıza bilgi konulabilir. Bu bilgi, bilgi belirteci (“cookie”) formatında ya da benzeri türden dosyada olacaktır.

Site üzerinden başka site ve uygulamalara link verilmesi mümkün olup, DARICI BİLİŞİM’in bu site ve uygulamaların gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Site üzerinden kullanıcıların şifrelerini kaybetmesi veya üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilmesi bunun neticesinde kullanıcı verilerinin üçüncü şahıslara geçmesi halinde tüm sorumluluk Kullanıcı(lar)ya aittir. Kullanıcı ve kullanıcılara bağlı alt kullanıcıların şifrelerinin güvenliği kullanıcıya aittir. Hiç bir şekilde DARICI BİLİŞİM sorumlu tutulamaz.

DARICI BİLİŞİM bu Gizlilik ve Hizmet sözleşmesine uymadığınız takdirde kullanıcının tüm verilerini silmeye ya da askıya almaya yetkilidir.

DARICI BİLİŞİM Gizlilik Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi içerisindeki her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar. Gizlilik Sözleşmesi’nde ve Hizmet Sözleşmesi’nde yapılacak her türlü düzenleme ve değişiklik Kullanıcı tarafından kabul edilmiş sayılır.